نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه رازی برگزار شد

مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه رازی برگزار شد


 مراسم ازدواج دانشجویی صبح امروز ۲۴اردیبهشت‌ ماه ۱۳۹۷ با حضور پنجاه‌و‌سه زوج دانشجو در سالن اجتماعات دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.

در شروع مراسم، دکتر محمدابراهیم اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه رازی ضمن تبریک آغاز زندگی مشترک، برای زوج‌های جوان دانشگاه رازی آرزوی خوشبختی و موفقیت کرد.

 

دکتر اعلمی آل آقا خاطرنشان کرد: ازدواج منشأ خیر وبرکت است و دانشگاه باید بسترساز ازدواج نسل جوان باشد.

 

 

رئیس دانشگاه با اشاره به افزایش هشتصد نفری ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه در سال قبل گفت: احداث  واحد خوابگاهی برای متأهلان از دیگر برنامه های پیشروی دانشگاه می باشد.

 

در این مراسم از طرف رئیس دانشگاه به هر زوج دانشجو یک عدد کارت‌ هدیه به مبلغ ۵۰۰هزار تومان اهدا شد.

 

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین قلندری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت:دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی با بهره گیری از کارشناسان ازدواج و خانواده، سلسله کارگاه‌های ازدواج آسان را با موضوعیت "ماه عسل ، عمر عسل" در ترم جاری و سال آینده تدارک دیده است که بواسطه این برنامه بستر آگاهی و بینش انتخاب درست و مدیریت روابط خانواده هموار گردد.

 

 

در پایان حجت‌الاسلام دهقان معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران و کارشناس خانواده من‌باب ازدواج موفق و چگونگی تعامل زوجین به نکاتی چند اشاره کرد و زوجین را به همفکری و مشورت باهم تشویق نمود.