جلسه ی گردهمایی کمیته های دانشجویی همایش بین المللی محمد بن زکریای رازی با حضور قائم مقام همایش آقای دکتر بهرامی و دبیران کمیته های سه گانه ی و اعضای دبیر خانه همایش کمیته های دانشجویی همایش بین المللی محمد بن زکریای رازی

جلسه ی گردهمایی کمیته های دانشجویی همایش بین المللی محمد بن زکریای رازی با حضور قائم مقام همایش آقای دکتر بهرامی و دبیران کمیته های سه گانه ی و اعضای دبیر خانه همایش کمیته های دانشجویی همایش بین المللی محمد بن زکریای رازی 
جلسه ی گردهمایی  کمیته های دانشجویی همایش بین المللی محمد بن زکریای رازی با حضور قائم مقام همایش آقای دکتر بهرامی و  دبیران کمیته های سه گانه ی  و اعضای دبیر خانه همایش در روز سه شنبه مورخه 96/5/31 در پردیس دانشگاه و در سالن اجتماعات دانشکده ادبیات و علوم انسانی  با دستور جلسه به شرح ذیل برگزار شد.:
 
1. ابلاغ احکام دانشجویی
2. تشریح شرح وظایف کمیته ها .
3. ارائه ی گزارش اقدامات انجام شده بوسیله اعضای کمیته ها ی دانشجویی .
4. دریافت پیشنهادات و نکته نظرات دانشجویان .
 
✍️در ابتدای جلسه آقای دکتر بهرامی قائم مقام همایش ضمن عرض خیر مقدم به روسای سه کمیته و اعضای دبیر خانه و دانشجویان گزارشی خلاصه از روند برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته از ابتدای شروع فعالیت های این همایش و چگونگی نقش دانشجویان در عرصه های مختلف و سامان دهی به بحث های علمی و اطلاع رسانی، طراحی سامانه،انتشار نشریه و مسائل دیگر بیان داشتند ، ایشان  از اهتمام و علاقه دانشجویان که بصورت داوطلبانه ابراز همکاری کرده اند تشکر نمودند.
وی افزود که چشم امید ما در برگزاری و برنامه های جانبی همایش،فعالیتهای علمی همایش و چگونگی برقراری نظم و انضباط همایش به شما عزیزان می باشد .
✍️در ادامه جلسه آقای دکتر عزتی مسئول علمی دبیرخانه همایش گزارشی از فعالیتهای این دبیرخانه از آغاز سال جاری تا اکنون را  ارائه دادند و هم چنین یاداور شدند که همایش رازی از دو بخش اصلی تشکیل شده است که بخش اول مربوط به جنبه علمی همایش است و شامل  فراخوان مقاله در سه محور فلسفه و علوم انسانی، شیمی و کیمیاگری و طب و داروسازی است و پروسه داوری مقالات. بخش دوم مربوط به امور اجرایی و زمینه ها و مقدمات برگزاری همایش است که نیازمند همکاری ارگانها،موسسات علمی و مراکز علمی در دانشگاه ها است. در کنار این نهادها ما خواهان همکاری دانشجویان تمام دانشگاه های استان هستیم تا بتوانیم همایش را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم. زیرا در این همایش ما میزبان مهمانان و مقامات برجسته ای از سرتاسر ایران و خارج ازکشور هستیم و فرصتی خوبی برای معرفی استان و دانشگاه رازی است 
 ✍️خانم دکتر رضایی مسئول کمیته شیمی ضمن قدردانی از دانشجویان کمیته شیمی و دیگر دانشجویان ومشخص کردن وظایف هریک از افراد این کمیته و هماهنگی با اعضای دانشکده شیمی دانشگاه های مختلف سراسر کشور برای دعوت به سخنرانی اشاره داشت.
هم چنین از اعلام همکاری موزه فناوری کشور در مورد در اختیار دادن وسایل آزمایشگاه شبیه‌سازی شده عصر رازی و ایجاد یک مسابقه در همایش خبر داد.
✍️سخنران بعدی جناب آقای دکتر فرزایی رییس کمیته دارو سازی و طب سنتی با بیان اینکه تا الان حدود بالغ بر 40 چکیده در این زمینه دریافت کرده اند افزود که بخشی از آنها با ارزش هستند که می توان از آنها بهترین استفاده را کرد .در مورد هماهنگی با ارگانها و ادارات و چند شرکت دارو سازی و اینکه قول هرگونه مساعدت مادی و معنوی را پذیرفته اند خبر داد.
✍️در ادامه جلسه دانشجویان کمیته های سه گانه به اظهار نظر در مورد چگونگی همکاری در اجرای همایش و ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند که به طور خلاصه به آنها اشاره می شود؛
1_گردآوری آثار و کتب رازی و برگزاری نمایشگاه از آنها در حاشیه نمایشگاه. 
2_طراحی پوستر هایی از همایش و نصب آنها در سطح شهر 
۳_امکان سخنرانی اساتید خارجی از طریق ویدئو کنفرانس 
4_پیشنهاد ساخت تندیسی از محمد بن زکریای رازی و نصب آن در دانشگاه رازی 
5_پیشنهاد برگزاری نمایشگاهی در ارتباط با طب سنتی .
6_پیشنهاد برپایی غرفه های مربوط به صنایع دستی و میراث فرهنگی در حاشیه نمایشگاه 
و...
در انتهای جلسه هم احکام دانشجویان کمیته های سه گانه به آنها ابلاغ شد و قرار شد که دبیران کمیته های سه گانه نسبت به تاسیس گروه های تلگرامی جهت هماهنگی و تفکیک وظایف دانشجویان به منظور پیشبرد بهتر برنامه ها اقدام نمایند. تاسیس گروه تلگرامی مشترک کمیته های سه گانه به منظور هماهنگی و اطلاع رسانی بهتر از جمله دیگر پیشنهادات بود.